Titulní stránka | Vytisknout

Eco Solar Energy s.r.o., Velvary logo Eco Solar Energy s.r.o., Velvary

adresa Eco Solar Energy s.r.o., Velvary
Na Brčkově 135,
273 24 Velvary,
středočeský kraj

Teplovodní krbové vložky

Pořizovací cena bez DPH: od 29200,-Kč

Pokud máte rádi pohled do ohniště, je to řešení právě pro Vás. Výkon krbových vložek s přehledem postačuje pro vytopení rodinných domů, případně penzionů, nebo jako podpora vytápění v malých hotelech. Kromě topné vody může krb ohřívat i užitkovou vodu. Důležitá je správná volba vložky tak, aby maximum tepla z topeniště přecházelo do vody a nepřehřívala se místnost, ve které se vložka nachází. Dokážeme spřáhnout s elektrokotlem, plynovým kotlem, tepelným čerpadlem, solárním systémem a zkombinovat i s podlahovým nebo stěnovým topením.
http://www.banador.cz/aquador-kategorie.html
http://www.banador.cz/hoxter-kategorie.html


U pořizovacích cen jednotlivých zdrojů tepla je nutno si uvědomit, že pro správnou funkci nestačí jen samotný zdroj tepla. K plynovému kotli se zpravidla musí koupit regulace, ke kotli na tuhá paliva komín, k tepelnému čerpadlu taktovací nádrž…

Proto Vám na vyžádání rádi zpracujeme kompletní studii, třeba i ve více variantách s různými zdroji tepla, s položkovými, tudíž přesnými rozpočty, s vyhodnocením a porovnáním ekonomiky provozu. Cenu studie v plné výši odečítáme od ceny zakázky v případě dodávky a realizací naší firmou.